„Quebanofide, ten co swojej byłej cały wizerunek zawdzięcza”?


2020.06.08

opublikował:

„Quebanofide, ten co swojej byłej cały wizerunek zawdzięcza”?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Po tym jak Quebonafide poświęcił Sebastianowi Fabijańskiemu całą zwrotkę kawałka „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, doczekał się odpowiedzi w numerze „Dirty Dancing”. Reprezentant Asfaltu zarzuca Kubie, że jego wizerunek wykreowała była dziewczyna i wytyka mu brak autentyczności.

„Oni czują misję, by pluć pi**ę, bo przecież nie jestem z podziemia / A Quebonafide, ten co swojej byłej cały wizerunek zawdzięcza”? – nawija Fabijański, by w podsumowaniu zwrotki dodać: „Siedem linijek na pierwszej płycie straciłem chyba na hologram, który twierdzi, że jest sobą”.

W „Dirty Dancing” autor szykowanego na piątek krążka „Primityw” zauważa, że Quebonafide nie radzi sobie z popularnością, podkreśla także, że to nie on jest wrogiem rapera z Ciechanowa, ale jest nim presja, której Kuba jest poddany.

„Robisz biznes, jedziesz z cyrkiem i płaczesz, że musisz się chować / Chciałeś być bożyszczem, jesteś bożyszczem, więc dopchaj ten wózek do końca / Ja cię nie zabiję, presja cię zabije i własnego sukcesu psychoza / Wpadłem tu z grillem, mam quebonafilet, więc wypatroszyłem bez noża” – słyszymy w nowym singlu Sebastiana.

Polecane


Share This