Quebo czy Taco? Seks czy fitness? Xanax czy joint?


2021.02.25

opublikował:

Quebo czy Taco? Seks czy fitness? Xanax czy joint?

Maciej Dobkowicz zrealizował kolejny odcinek swojego cyklu „To czy to”. Jego gościem była Margaret, która właśnie wydawała swój nowy album „Maggie Vision”. Artystka wybiera między Symami i PRO8L3MEM, 1988 i 2001, Cardi B i Nicki Minaj, Bolkiem Lolkie i Reksiem, Justinem Bieberem i Justinem Timberlakiem, xanaxem i joitem i życiem miejskim i wiejskim. Cały odcinek możecie obejrzeć poniżej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Z gwiazdy pop do hip-hopu. O przemianę Margaret zapytaliśmy Cleo i Zui

Kilka dni temu, Margaret w jednym z wywiadów zdradziła, których polskich raperów słucha najchętniej

Margaret była gościem Karola Paciora w najnowszym odcinku jego podcastu. Podczas rozmowy artystka zdradziła, że pierwszym raperem, którym się inspirowała był Łona. Karol dopytywał Margaret czy najbardziej jara się w kawałkach hip-hopowych. Piosenkarka stwierdziła, że dla niej, w rapowym numerze najważniejszy jest refren, bo jest streszczeniem całego numeru:

– Nawet jak zwrotka nie jest jakaś super to czekam na refren – przyznała Maggie.

Prowadzący zapytał też Margaret o polskich raperów, których obecnie słucha:

– Otschodzi, Taco, Quebo też słucham – ta ostatnia płyta mi się bardzo podoba. Ale lubię też coś wykopać spod ziemi – często są to jacyś tacy podziemni artyści. Nawet na tej płycie jest Urboishawty – Mikołaj – on jeszcze nie jest znany szerszej publiczności. On ma taki kalifornijski sznyt. Współpracujemy. On jest u mnie na płycie, ale nagrywa też swoją i my to wydamy w naszej wytworni. Lubię poszukiwać nowych soundów i nowych ludzi.

Poniżej przypominamy wam wywiad z Margaret z 20019 roku w podcaście Artura Rawicza i Ralpha Kamińskiego – Dwa Światy.

Polecane


Share This