Quebo ściągnął zagraniczne gwiazdy na Quefestival


2019.08.10

opublikował:

Quebo ściągnął zagraniczne gwiazdy na Quefestival

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Obok szefa QueQuality głównymi gwiazdami imprezy będą zagraniczni goście – Tommy Cash i ALLJ aka Sayonara Boy. Poza nimi na dwóch scenach w Katowicach zaprezentują się wszyscy przedstawiciele Que. Organizatorzy zapowiadają także polskich gości specjalnych. Impreza odbędzie się po raz czwarty.

Całe QueQuality oraz goście z Polski i Zagranicy

W ten wyjątkowy wieczór, na dwóch scenach, w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!),wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści zza granicy, którzy dla zaostrzenia apetytu, będą ujawniani stopniowo!

Artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale nie zabraknie też oczywiście największych hitów.

#Quefestival

19.10.2019
Katowice, Spodek
otwarcie bram 16:00
start 18:00
zakończenie 02:00

Bilety w cenach:
PŁYTA / STOJĄCE
Golden Circle – 150 zł
Regular – 99 zł

SEKTORY CZERWONE / SIEDZĄCE
Best View – 150zł tylko w Biletomat.pl
Regular – 99 zł we wszystkich bileteriach

Polecane

Share This