Quebo, Sokół i inni gratulują Robertowi Lewandowskiemu


2020.08.24

opublikował:

Quebo, Sokół i inni gratulują Robertowi Lewandowskiemu

Foto: www.instagram.com/_rl9/

Wczoraj Robert Lewandowski spełnił jedno ze swoich największych marzeń. Jego zespół Bayern Monachium pokonał w finale Ligi Mistrzów PSG.

– Powiem szczerze, że ciężko mi powiedzieć o uczuciach. Tyle czasu starałem się zdobyć ten puchar – stwierdził Robert Lewandowski w rozmowie z reporterem Polsatu Sport, Szymonem Rojkiem tuż po wygranym finale LM. – Stworzyliśmy historię, jestem dumny z tej drużyny i tego, jaki futbol graliśmy. Nie doszło to jeszcze do mnie. Spełniłem swoje marzenie. Czasem się mówi, że ten pierwszy raz jest najtrudniejszy. Brak mi słów, wzruszenie jest ogromne. Łzy same cisnęły się do oczu – mówił.

Sukces polskiego piłkarza został oczywiście dostrzeżony przez wielu polskich muzyków, nawet tych, którzy nie do końca są fanami futbolu.

– Kto? Robert Lewandowski. 🔥🔥🔥 Piłki to ja nie oglądam prawie. Ale Robert jest tylko jeden. Elo – napisał Wojtek Sokół.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kto? Robert Lewandowski. 🔥🔥🔥 Piłki to ja nie oglądam prawie. Ale Robert jest tylko jeden. Elo.

Post udostępniony przez W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol)

– Sześć lat temu, jak tak sobie siedzieliśmy z Robertem, ja mówię do niego: „Robert, ty bądź cierpliwy, a w 2022 wygrasz Ligę Mistrzów!” No i co? Nie miałem racji, nie trafiłem, pomyliłem się, ale mam dziś odwagę się do tego przyznać i jednocześnie pogratulować najlepszemu piłkarzowi w historii Polski! Brawo Robert! 😜🤴🏻⚽️ – komentował wygraną Bayernu Stasiak.

Swój szacunek i gratulacje dla Roberta Lewandowskiego kierowali także Quebonafide, Łozo, Ras z grupy Rasmentalism, Wojtek Mazolewski i Sitek.

Źródło: Instagram / Polsat Sport

Polecane


Share This