Quebo z Julią Wieniawą i Matą – co raper chce nam przekazać w swoich relacjach?


2020.02.12

opublikował:

Quebo z Julią Wieniawą i Matą – co raper chce nam przekazać w swoich relacjach?

Ciężko dojść o co chodzi z nowym wizerunkiem Quebonafide… Do tej pory raper znany był z bardzo mocnego, kontrowersyjnego dla wielu wizerunku. Kolorowe włosy, tatuaże także na twarzy, ekstrawaganckie stroje. To wszystko odeszło wraz z nadejściem dwóch nowych singli i startu preorderu nowej płyty.

 

 

View this post on Instagram

 

ROMANTIC PSYCHO preorder: https://www.queshop.pl/romanticpsycho

A post shared by QUEBONAFIDE (@quebahombre) on

Już na okładce albumu „Romantic Psycho” Quebo wygląda jak na zdjęciu sprzed lat, odgrzebanym przez dociekliwą fankę. Zero tatuaży, krótko przystrzyżone włosy, koszulka polo z długim rękawem, okulary. I o ile patrząc na okładkę myśleliśmy, że Kuba wykorzystał po prostu archiwalne zdjęcie, to nad sytuacją zaczęliśmy się zastanawiać tuż po premierze klipu do „Jesieni”. To w nim Quebo jest „żywą” kopią siebie z czasów gdy nie był jeszcze sławny.

Do tego ten „dziwny” jak na niego, mało energetyczny czy nawet „wycofany” występ podczas koncertu Taco na Torwarze… No i Instagram. Quebo wrócił na IG pierwszy raz od 8 września 2018 roku czyli śmierci swojego wielkiego idola – Maca Millera. I tu także obserwujemy rapera zupełnie odmienionego. Zawsze z tą sama niezdradzającą żadnych emocji miną. Bez względu na to czy dziękuje swoim fanom za milion wyświetleń w dobę, czy pozuje do zdjęcia z Taco, Matą czy Julią Wieniawą. Pojawiąją się także poranne foty z łóżka – oczywiście w tym samym stroju, w okularach i z tą samą miną. Są zdjęcia z kolegami z tenisa i relacja z siłki, lunchu czy chwili relaksu z książką. Wszystko niby takie naturale ale tak naprawdę zupełnie sztuczne:-)

Czyżby Quebo chciał wszystkim uświadomić jak zabawnie i smutno jednocześnie wygląda życie większości z nas na social mediach? Tego pewnie dowiemy się w dniu premiery płyty rapera, po przesłuchaniu całego materiału.

Tego czego Quebo odmówić nie można, to na pewno wzbudził naszą ciekawość;-)

Polecane

Share This