Quebonafide, Borixon i Kizo w nowym klipie Bonusa RPK


2018.07.26

opublikował:

Quebonafide, Borixon i Kizo w nowym klipie Bonusa RPK

foto: kadr z wideo

W sieci wreszcie pojawił się wyczekiwany przez fanów Bonusa RPK teledysk do kawałka „Opowieści z krypty”. W celu jego realizacji artysta zaprosił swoich gości – Quebonafide, Borixona i Kizo – na wycieczkę do Rumunii.

„Opowieści z krypty” to pierwszy singiel zapowiadający piąty album Bonusa RPK. Krążek zatytułowany „Technik pasjonat” ukaże się 5. października. Za jego wydanie odpowiada Ciemna Strefa, dystrybucją materiału zajmie się Prosto Label.

Tytuł płyty nie jest przypadkowy, artysta chce pokazać fanom, że pomimo wielu lat tworzenia określonego rodzaju muzyki można cały czas się rozwijać i iść do przodu. Nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcore’owy sposób składania rymów, ciekawi goście to wszystko sprawia, że „Technik pasjonat” to album, który zdecydowanie odróżnia się od wcześniejszych materiałów rapera – informuje Prosto.

Za produkcję płyty w znacznej mierze odpowiada WOWO, którego wspiera m.in. Chris Carson. Gościnnie na płycie usłyszymy Sokoła, Quebonafide, Białasa, Borixona, Gedza, Kizo oraz kilka ksywek, które poznamy wraz z pełną tracklistą.

Na Prosto.pl ruszyła przedsprzedaż materiału. Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label.

 

 

Quebonafide: “Zapoznajecie się ze sprawą Bonusa RPK”

Quebonafide dołączył do grona artystów wspierających Bonusa RPK, który kilka dni temu usłyszał wyrok skazujący go na pięć i pół roku pozbawienia wolności. Rapera pogrążyły zeznania tzw. małego świadka koronnego oraz, ale prokuratura podczas rozprawy posługiwała się również fragmentami tekstów jego utworów. – Proszę wszystkich o zapoznanie się ze sprawą Bonusa RPK. Skandaliczny atak polskiego prawa na wolność słowa w utworach – komentuje Quebonafide.

Raper, który w krótkim czasie stał się jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu zwrócił się do mediów, które poświęcają mu ogromną uwagę: – Polecam szczególnie wszystkim kolorowym pisemkom, które tak kochają nagłośniać to, gdzie bywam, z kim pijam kawę i jakie kwiaty sadzę na tarasie. Macie okazję napisać coś w słusznej sprawie – pisze na Instastory Quebo, dodając do wypowiedzi hashtag #MuremZaBonusem.

Polecane

Share This