Quebonafide „Decyzja jest słuszna i przemyślana”


2021.10.12

opublikował:

Quebonafide „Decyzja jest słuszna i przemyślana”

fot. QueQuality

Kilkadziesiąt minut temu gruchnęła wiadomość, że Quebonafide ogłosił ostatnią trasę koncertową. Złożone z siedmiu dat tournee nazwane Psycho Relations zaplanowano na kwiecień i maj przyszłego roku. Ogłoszeniu towarzyszył komunikat prasowy, w którym znalazł się fragment wypowiedzi artysty. Niedługo po publikacji raper udostępnił całość w postaci odręcznie napisanego listu do fanów. Przeczytajcie, co Quebo ma do powiedzenia na temat swojego zaskakującego dla wielu ruchu.

Cześć,

bardzo dziękuję wszystkim za wyrozumiałość. Bardzo dziękuję wszystkim za cierpliwość. Chciałbym trochę wytłumaczyć się, z jakiego powodu tak długo czekaliśmy z ogłoszeniem konkretów dotyczących trasy. Jak wiecie, przez ostatnie trzy lata graliśmy tylko pojedyncze koncerty. Uwierzcie mi, że tęsknię za tym podobnie jak większość z Was. Dodatkowo decyzja, którą podjąłem, wymagała ode mnie chwili czasu. Dopieszczenia wszystkich szczegółów. A przede wszystkim utwierdzenia się w przekonaniu, że jest ona słuszna i przemyślana. Bardzo często w moim muzycznym (i nie tylko) życiu zdarzało mi się zmieniać zdanie, a właściwie weryfikować je z dnia na dzień. Co za tym idzie, myślę, że bardzo często w oczach ludzi wychodziłem na osobę nieodpowiedzialną i niezdecydowaną. Uwierzcie mi jednak, że zawsze kiedy wiązało się to z tak poważnymi decyzjami jak ta, którą za chwilę opiszę, brałem pod uwagę wszystkie zobowiązania związane z tym u umiałem być konsekwentny.

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie – pisze do fanów artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Polecane

Share This