Quebonafide headlinerem dużego festiwalu


2022.06.21

opublikował:

Quebonafide headlinerem dużego festiwalu

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Świetne wieści dla fanów Quebonafide. Po zakończeniu Psycho Relations raper ma w planach jeszcze kilka występów na letnich festiwalach. Jednym z nich będzie odbywający się w Parku Śląskim FEST Festival, którego artysta ma być headlinerem.

Raper, globtroter i potentat matchy tego lata przejmie nasz Main Stage i rozpali go do czerwoności. Każdy kolejny krążek Quebo podnosił poprzeczkę – po projekcie Taconafide, w 2020 roku światło dzienne ujrzał album „Romantic Psycho”, który momentalnie podbił listy sprzedaży, a cała Polska śpiewała sentymentalny singiel „Bubbletea”. Na FEŚCIE nie zabraknie nostalgicznych momentów, ale obiecujemy, że będzie też gorąco – zachęcają organizatorzy, informując, że raper wystąpi u nich 11 sierpnia.

Do line-upu FEST Festivalu dołączyli ponadto Kaliber 44 i Kaśka Sochacka. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia.

Przypominamy, że Quebo zapowiedział niedawno może nie zakończenie kariery, ale na pewno zdecydowane ograniczenie aktywności muzycznej.

Jeżeli chodzi o dalsze ruchy Quebonafide – nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową. Nie jest moim definitywnym pożegnaniem ze sceną ponieważ planuję dalej – hobbystycznie uprawiać performance i w tej sferze mam jeszcze kilka marzeń. Koncertów jako Quebonafide – poza kilkoma letnimi oraz finałowym, póki co dalej ukrytym w naszej rozpisce raczej bym się nie spodziewał. Myślę, że więcej wyjaśnień przyniesie ten finał finałów. Tak jak pisałem wcześniej: od września zamierzam rozpocząć studia medyczne, poświęcić się pracy naukowej, produkcji zdrowej żywności oraz konceptowi MISS TI 蒂小姐, graniu na pianinie i przede wszystkim sklejeniu całego tego konglomeratu pozycji w całość – poinformował fanów artysta.

Polecane

Share This