Quebonafide i Forxst z edycją limitowaną herbatek MISS TI


2022.06.24

opublikował:

Quebonafide i Forxst z edycją limitowaną herbatek MISS TI

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Raper Quebonafide oraz producent FORXST wracają z edycją limitowaną herbatek MISS TI 蒂小姐, które już dostępne są w całej sieci Żabka.

Tym razem w ofercie znalazły się uwielbiana Matcha Latte i Milk Tea pod postacią butelek w wersji TO GO o pojemności 350 ml. Wersja limitowana jest w 100% wegańska – na bazie mleka owsianego. Matcha oraz czarna herbata mają subtelnie pobudzające działanie, wspierają pamięć i koncentrację i sprawdzają się idealnie jako alternatywa dla koneserów napojów ceniących sobie bodźce smakowe, ale też analizujących składy i wartości odżywcze produktów.

Produkty MISS TI 蒂小姐 charakteryzuje najwyższy wynik Nutri-Score, będący wskaźnikiem informującym konsumentów o wartościach odżywczych produktu i pomagający w świadomych wyborach będących podstawą prawidłowo zbilansowanej diety.

Napoje dostępne będą w sieci Żabka. Dodatkowo w Żabce NANO możesz otrzymać butelkę MISS TI 蒂小姐 za darmo! – wystarczy, że zarejestrujesz się w module Żappka Store w aplikacji żappka, potwierdzisz swój numer telefonu i odbierzesz darmowy kupon na MISS TI 蒂小姐.

Polecane

Share This