Quebonafide i Tommy Cash na planie wspólnego klipu? Serca fanów zabiły mocniej

Chyba wiecie, co to oznacza.


2021.05.18

opublikował:

Quebonafide i Tommy Cash na planie wspólnego klipu? Serca fanów zabiły mocniej

fot. Dagmara Szewczyk / @dagsoon

Temat „Benz Dealera”, wspólnego kawałka Quebo i Tommy’ego Casha regularnie wraca za sprawą rozmaitych plotek podsycanych niejednokrotnie przez samego autora „ROMANTIC PSYCHO”. Raper lubi trollować fanów wzmiankami o wyczekiwanym przez nich kawałku, w rozmowach ze słuchaczami przekonywał już nawet, że ten utwór dawno wyszedł, ale jakimś cudem nikt nie potrafi się do niego dokopać.

Kilka tygodni temu na fanpage’u firmy transportowej Nowakosyan pojawiło się wspólne zdjęcie jej właściciela Karola Nowakowskiego (nie mylcie go z Pjusem, to zupełnie inny Karol Nowakowski) z Quebo i Tommym Cashem. Fotkę odkopali dziś użytkownicy Facebooka i w ciągu kilku chwil udostępnili na rozmaitych fanpage’ach i grupach związanych z polskim rapem. Quebo + Cash + firma transportowa = „Benz Dealer”? Fanom nie trzeba dużo, by snuć takie domysły, o co trudno mieć do nich pretensje.

Czyżby „Benz Dealer” faktycznie miał wkrótce nadejść/nadjechać? A może chodzi o zupełnie inny kawałek? A może zdjęcie jest kolejną zmyłką puszczoną w świat przez Quebo, by rozbudzić w słuchaczach nadzieje? Warto poczekać na rozwój sytuacji.

Sprawdź także: Kubańczyk zdradza, z kim chce walczyć na Fame MMA

Polecane

Share This