Quebonafide przygotował merch na trasę


2022.04.19

opublikował:

Quebonafide przygotował merch na trasę

fot. QueQuality

Fani długo musieli czekać na koncerty promujące „Romantic Psycho”. Quebonafide był jednym z artystów, którym pandemia najmocniej pokrzyżowała koncertowe szyki. Wreszcie w najbliższy czwartek koncertem w katowickim MCK rozpocznie się Psycho Relations Tour – ostatnia trasa, jaką szef QueQuality zagra pod aktualnym pseudonimem.

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie – komentował jesienią artysta.

Raper przygotował na trasę okolicznościowy merch, którego wizualizacje znajdziecie tutaj. W sprzedaży pojawią się koszulki, bluzy, kurtki i czapki.

Quebonafide – Psycho Relations – rozpiska trasy:

21.04 – MCK Katowice
24.04 – TAURON Arena Kraków
07.05 – COS Torwar w Warszawie
08.05 – COS Torwar w Warszawie
12.05 – Hala Stulecia Wrocław
15.05 – MTP Poznań (wyprzedany)
21.05 – Netto Arena Szczecin
27.05 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Polecane

Share This