Quebonafide zdejmuje perukę i odsłania tatuaże

"Dziś premierę ma mój docelowy album".


2020.04.01

opublikował:

Quebonafide zdejmuje perukę i odsłania tatuaże

fot. YouTube.com

„Romantic Psycho” było zaledwie przystawką przed właściwym powrotem Quebonafide. Fani rozgryźli to już kilka dni temu, ale dziś znajdujemy oficjalne potwierdzenie krążących w sieci domysłów. W sieci pojawił się singiel „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, a wraz z nim ruszyła sprzedaż płyty, którą Kuba nazywa „docelową”. „Romantic Psycho Japan Edition” ma inną okładkę, którą znajdziecie poniżej. Wydawnictwo możecie zamówić w QueShopie.

Dziś premierę ma mój docelowy album, w którego realizację włożyłem wiele pracy i serca. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za ostatnie dwa miesiące – komentuje Quebonafide. W sieci póki co możemy posłuchać jedynie singla, ale każdy kto zamówił „Romantic Psycho” w preorderze, powinien dziś/jutro dostać do domu także „edycję japońską”.

Sprawdź też: druga płyta Quebo? Paczki już w rękach fanów

„SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” trafiło do sieci wraz z klipem, w którym Kuba zdejmuje perukę, w której zdejmuje perukę i odsłania tatuaże.  W teledysku znajduje się także scena rozmowy Quebonafide z Januszem Chabiorem wcielającym się w rolę gospodarza talk show.

Polecane