Quebonafide z implantem? Raper trolluje Lil Uzi Verta


2021.02.05

opublikował:

Quebonafide z implantem? Raper trolluje Lil Uzi Verta

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Wiadomością tygodnia w światowym rapie nie jest żadna głośna premiera, ale nietypowy implant, który w czoło wszczepił sobie Lil Uzi Vert. Raper kupił za 24 mln dolarów różowy diament i uznał, że będzie chciał zawsze nosić go przy sobie.

Mam w cewniku, ile ten łeb ma siana, wyświetleń i za ile kupił kamyk. Jest obecnie topowym debilem. Trudno będzie przeskoczyć ten level – wyśmiał Uziego Słoń.

Na swój sposób z autora „LUV Is Rage” zadrwił także Quebonafide. Raper opublikował w stories na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy to ze złotym klockiem LEGO przyklejonym do czoła oraz charakteryzacją imitującą krew.

No i wczepione – komentuje Quebo, oznaczając Uziego.

Zdjęcie pochodzi z prywatnego profilu Quebonafide na instagramie @mlody_grabus. Swego czasu raper „otworzył” to konto na kilka dni dzięki czemu dziś obserwuje je 71 tysięcy jego fanów. Fotka, którą publikujemy poniżej krąży już po mediach społecznościowych, dlatego zdecydowaliśmy się ją opublikować.

Sprawdź także: Michał Wiśniewski wspomina imprezę z Quebo, Sokołem, Matą i Kukonem: „Ja nie mogłem pić, bo jestem zaszyty. Nad czym bardzo ubolewałem tego wieczoru”

Trzeci diament w karierze Quebo?

Na instagramowym profilu QueQuality pojawiło się wczoraj zdjęcie, z którego możemy wywnioskować, że „ROMANTIC PSYCHO”, czyli ubiegłoroczny album Quebo, uzyskał status diamentowej płyty. Wytwórnia póki co tego nie potwierdza, brak także oficjalnego stanowiska ZPAV-u. Jeśli „ROMANTIC PSYCHO” faktycznie pokryło się diamentem, będzie to już trzecie takie wyróżnienie w karierze artysty. Wcześniej diamentowy status otrzymały „Egzotyka” oraz „Soma 0,5” współtworzonego przez Quebo i Taco Hemingwaya Taconafide. Warto dodać, że trzy diamenty na swoim koncie ma Dawid Podsiadło.

Polecane


Share This