Quebonafide ukrywa diamentową płytę?


2021.02.04

opublikował:

Quebonafide ukrywa diamentową płytę?

Foto: D. Szewczyk

Quebonafide ukrywa diamentową płytę? Wytwórnia QueQuality podzieliła się zdjęciem przedstawiającym na pierwszym planie złotą płytę dla Quebo za płytę „Romantic Psycho”. Jest ona umieszczona na białym tle z komentarzami fanów rapera. Jednak to co najbardziej przykuwa wzrok to to, co widzimy w tle. Na ścianie da się zauważyć pięciokrotną platynę, czyli diamentową płytę dla Quebonafide. Oznacza to, że po dziesięciu miesiącach od premiery album sprzedał się w ilości 150 tysięcy egzemplarzy.

ZŁOTAPŁYTADLAQUEBONAFIDE 📀 – napisano pod postem na profilu QueQuality.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez QueQuality (@quequalitypl)

SPRAWDŹ TAKŻE: Michał Wiśniewski dosadnie o problemie z alkoholem: „Przez 22 lata piłem 0,7 dziennie”

Byłaby to trzecia diamentowa płyta dla rapera. Wcześnie Quebo otrzymał takie wyróżnienie za solowy album „Egzotyka” oraz za płytę stworzoną wspólnie z Taco Hemingway’em – Taconafide „Soma 0,5 mg”. To kolejny sukces rapera w tym roku. Niedawno klip do utworu „Half Dead” wykręcił ponad sto milionów wyświetleń na YouTube. To niewątpliwie wielki sukces numeru Quebo, nagranego z gościnnym udziałem ReTo. Quebonafide dołącza tym samym do klubu stu milionów, w którym są już tacy polscy artyści m.in. Grubson i jego „Na szczycie” (był to pierwszy polski hip-hopowy klip, którzy przekroczył granicę stu milionów), Tymek z „Językiem ciała”, Sylwia Grzeszczak z „Tamtą dziewczyną”, Paweł Domagała z „Weź nie pytaj”, Piersi z „Bałkanicą”, Sławomir z klipem do „Miłość w Zakopanem” i discopolowe gwiazdy: Akcent i „Przez twe oczy zielone” oraz Weekend z teledyskiem do „Ona tańczy dla mnie”. „Half Dead” Quebonafide podchodzi z płyty „Dla fanów Eklektyki EP”, która była limitowanym wydawnictwem niedostępnym w sprzedaży.

Pod koniec 2020 roku do sieci trafił kolejny kawałek Quebonafide. „Matcha Latte”, to utwór nagrany z raperem z USA Mickiem Jenkinsem. Co ciekawe Quebo odniósł się w nim do zeszłorocznej awantury z Kartkym. Przypomnijmy, że byłe partnerki rapera oskarżały go o przemoc fizyczną i psychiczną.

Jeszcze wyhodowałem chwasty
Tyo z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki
Palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski
Dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki – nawija w Matcha Latte Quebo.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This