Quebonafide w „Dzień dobry TVN”: „Miałem gorszy okres, ale czuję się naprawdę dobrze”


2020.02.15

opublikował:

Quebonafide w „Dzień dobry TVN”: „Miałem gorszy okres, ale czuję się naprawdę dobrze”

fot. Instagram / @dziendobrytvn

Quebonafide pojawił się w sobotnim wydaniu „Dzień dobry TVN”, by porozmawiać z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem m.in. o swojej przemianie. Gospodarz programu rozpoczął rozmowę z artystą od nawiązania do pytania „dlaczego znowu jesteś brzydki?”, które znajduje się na warszawskim muralu.

Tak naprawdę najważniejsze jest to, co ludzie mają w środku, w sercu. To jest klucz – wyjaśnił raper.

Dziennikarze pytali Kubę o jego nowy wizerunek, który jest nawiązaniem do studenckich czasów artysty.

Każdego dnia jest jakiś nowy początek i każdy koniec jest jakimś nowym początkiem. Po prostu tak wygląda życie, tak to działa. Jeśli chodzi o ten mural i te wszystkie sprzedane płyty, to nie do końca jestem w stanie to wszystko pojąć. To jest już tak duże, że czasami nie wiem, jak to się stało. Chciałem podziękować wszystkim za to, że mogę tutaj być, że mogę siedzieć na tej samej kanapie, na której przed chwilą siedział zespół Mazowsze. Będzie tu dziś śpiewała Rosalie.. Też myślałem chwilę o wykonie, ale to może kiedyś, już po premierze – zadeklarował artysta.

Miałem gorszy okres. Ten moment, w którym wychodzi kawałek, to nie do końca jest ten sam moment, w którym ten kawałek się pisze. To taki trochę pamiętnik emocjonalny. Dzisiaj dużo osób pisze mi, że życzy mi wsparcia i żebym się trzymał, ale ja czuję się naprawdę dobrze – powiedział Quebo.

W trakcie rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem artysta komplementował swoich słuchaczy, mówiąc, że zwracają uwagę w większym stopniu na to, co mówi, a nie jak wygląda. Wyjaśnił, że szykowana na kwiecień impreza „Romantic Psycho Experience” nie będzie typowym koncertem, ale doświadczeniem, co zresztą sugeruje jej nazwa. Pełną rozmowę jeszcze dziś będziecie mogli zobaczyć na stronie „Dzień dobry TVN”.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

 

Polecane

Share This