Quebonafide wystawia swoją drużynę w meczu charytatywnym


2022.07.21

opublikował:

Quebonafide wystawia swoją drużynę w meczu charytatywnym

fot. D. Szewczuk / @dagsoon

Na 24 lipca Quebonafide zaplanował wyczekiwany powrót Jakuba on Stage (lokalizacja nie została jeszcze podana). Tymczasem warto zapisać w kalendarzach także datę 27 lipca, ponieważ właśnie tego dnia w Ciechanowie odbędzie się charytatywny mecz piłkarski pomiędzy drużyną rapera, a składem kompletowanym przez prezydenta miasta Krzysztof Kosiński.

Mecz rozpocznie o 18.00 na stadionie przy ul. 3 Maja. Bilety-cegiełki w cenie 20 pln będzie można kupić przy wejściu na teren obiektu. Organizatorzy zachęcają także do wsparcia celu meczu – zebrania funduszu na leczenie młodego ciechanowianina. Szczegóły uzyskacie w Urzędzie Miasta Ciechanów pod numerami 23 671 93 02 i 23 671 93 04).

W tym meczu wszyscy zagramy dla 10-miesięcznego dziecka, które walczy o zdrowie. Zostało bardzo niewiele dni na zebranie pieniędzy, aby przeprowadzić operację ostatniej szansy dla Oliwiera. Licznik zbiórki nabiera tempa, ale wciąż brakuje dużych pieniędzy.

Kuba Grabowski przyłączając się do tej inicjatywy i organizując swoją drużynę po raz kolejny pokazał wielką wrażliwość na potrzeby dzieci oraz wsparcie dla swojego rodzinnego miasta. Zachęcam wszystkich do pomagania, liczymy na ciepłe przyjęcie przez kibiców na stadionie – komentuje prezydent Ciechanowa.

Polecane

Share This