Quebonafide zrezygnuje z wykonywania starych kawałków na żywo?

Wygląda na to, że przed fanami ostatnia szansa na usłyszenie znanych piosenek.


2019.12.06

opublikował:

Quebonafide zrezygnuje z wykonywania starych kawałków na żywo?

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

W październiku ujawniono, że Quebonafide będzie gwiazdą imprezy sylwestrowej w Centrum Stocznia Gdańska. Wygląda na to, że będzie to ostatnia szansa na usłyszenie znanych Wam dobrze numerów na żywo. Tak przynajmniej zapowiada hypeman artysty.

Występując na tegorocznym QueFestivalu Quebo poprosił fanów o cierpliwość, mówiąc, że na nową płytę trzeba jeszcze trochę poczekać. Jednocześnie raper wyznał, że utwory, nad którymi pracuje, diametralnie różnią się od wszystkiego, co zrobił do tej pory. Być może właśnie te różnice i chęć grania spójnych koncertów sprawiły, że artysta przymierza się do porzucenia starego materiału.

Nie macie planów na Sylwestra? Zapraszamy na wspólne świętowanie Nowego Roku. Ostatni koncert Quebonafide, na którym będziecie mogli usłyszeć kawałki z „Egzotyki” i wcześniejszych projektów – napisał na Instagramie Krzy Krzysztof, przypominając o gdańskiej imprezie sylwestrowej.

Czy oznacza to, że Quebo ponownie na trochę zniknie, czy też może na początku roku będzie atakował nas nowym materiałem? Przekonamy się o tym wkrótce.

Polecane