Queens Of The Stone Age – rusza sprzedaż biletów na koncert


2011.02.25

opublikował:

Queens Of The Stone Age – rusza sprzedaż biletów na koncert

Przed nami jeden z najbardziej oczekiwanych koncertów ostatnich lat… Queens Of The Stone Age wystąpią 30 maja w warszawskim klubie Stodoła, właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Queens of the Stone Age to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Założony w 1997 roku przez Josha Homme’a po rozpadzie grupy Kyuss. Ich debiutancki album, zatytułowany Queens of the Stone Age, był wielkim komercyjnym sukcesem, dzięki któremu grupa zyskała ogromną popularność. Potem powstały płyty Rated R i Songs For The Deaf. Muzycy QOTSA zmieniali się dość często, przez zespół przewinęli się m.in. Dave Grohl, były perkusista Nirvany, lider grupy Foo Fighters, Troy van Leeuwen, były gitarzysta A Perfect Circle. Kolejne, doskonałe albumy QOTSA to Lullabies to Paralyze z 2005 roku i Era Vulgaris z 2007 roku, które ugruntowały pozycję zespołu w muzycznym światku.

Podczas wyjątkowego koncertu zespół zagra wszystkie piosenki ze swojego pierwszego krążka, a także utwory, które ukazały się jedynie na singlach z tej płyty. Nowa wersja debiutanckiego albumu Queens of the Stone Age ukaże się już 7 marca.

Dyskografia:

1998 Queens of the Stone Age

2000 Rated R

2002 Songs for the Deaf

2005 Lullabies to Paralyze

2007 Era Vulgaris


Queens Of The Stone Age

Warszawa, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, start: 20.00

Ceny biletów: 130 zł do 30 kwietnia, 150 zł od 1 maja

Bilety dostępne w bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn,

wszystkich punktach sieci Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl) oraz w kasie klubu Stodoła tel. 22 825 60 31

Organizator koncertu: Good Music Productions

Polecane

Share This