QueQuality chwali się liczbami


2018.04.02

opublikował:

QueQuality chwali się liczbami

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

QueQuality rośnie w siłę. Kilka dni temu wytwórnia chwaliła się przekroczeniem liczby 100 tysięcy obserwujących jej profil na Instagramie, teraz łamie imponującą barierę miliona subskrybentów kanału YouTube.

Dotychczas tylko pięciu muzycznym kanałom udało się przekroczyć barierę miliona subskrybentów. Niekwestionowanym liderem jest wytwórnia Step Records, której kanał zgromadził dotychczas 2,4 mln subskrybentów. Na drugim miejscu z wynikiem 1,7 mln jest… Multi. Najniższy stopień podium należy do ProstoTV (1,5 mln), natomiast na czwartej pozycji znajduje się niespecjalnie aktywne w ostatnim czasie UrbanRecTV.

QueQuality może się pochwalić nie tylko imponującą liczbą subskrybentów, ale też niezwykle dynamicznym przyrostem. W samym 2017 kanał zdobył niemal 615 tysięcy subskrybentów. Tak dynamiczny przyrost to oczywiście przede wszystkim zasługa Quebonafide. Przypomnijmy – w TOP10 najchętniej oglądanych klipów rapowych w 2017 roku, znalazło się aż sześć teledysków Quebo. Innymi raperami „kręcącymi” dla QueQuality bardzo dobre wyniki są PlanBe, Guzior i Wac Toja.

Polecane

Share This