QueQuality wydało oświadczenie w sprawie Kartky’ego

Kartky także przedstawił dziś oficjalne stanowisko.


2019.11.12

opublikował:

QueQuality wydało oświadczenie w sprawie Kartky’ego

fot. mat. pras.

Kilka godzin temu Kartky mocnym oświadczeniem odpowiedział na zarzuty wysuwane wobec niego przez Wiktorię Cwynar. Raper napisał, że wbrew temu co pisze jego była partnerka, to on był w związku ofiarą przemocy.

Prawda jest taka, że od kilku miesięcy jestem szantażowany na wielu płaszczyznach. Przez ostatnie półtora roku zostałem wielokrotnie pobity przez Victorię. Wiem, że to może brzmieć śmiesznie i dla wielu niewiarygodnie. Wszystkie te miesiące, kiedy nosiłem „śmieszne plasterki” to efekt tego, co się działo między nami – wyjaśniał Kartky. Przeczytajcie pełną treść komunikatu artysty.

Do sprawy ustosunkowała się również wytwórnia QueQuality, dla której nagrywa Kartky. W opublikowanym na fanpage’u oświadczeniu label dystansuje się od sytuacji, pozostawiając jej rozwiązanie stworzonym do tego organom.

Jesteśmy firmą fonograficzną i nie mamy w zwyczaju angażować się w prywatne życie naszych artystów. Ich relacje intymne oraz związki pozostają poza zakresem naszej wiedzy. Jednocześnie chcemy wyraźnie podkreślić, że potępiamy jakiekolwiek formy agresji.

Jesteśmy dalecy od wydawania osądów i skreślania ludzi na podstawie oskarżeń. W naszym odczuciu sprawa powinna zostać finalnie rozstrzygnięta przez odpowiednie instytucje, a nie Internet i media – czytamy na profilu QueQuality.

Polecane