Radio ESKA usuwa singiel Guovy z playlisty


2018.08.20

opublikował:

Radio ESKA usuwa singiel Guovy z playlisty

foto: mat. pras.

Opublikowany na początku sierpnia singiel Guovy „Grube koleżanki” wyświetlono na YouTube już ponad 200 tysięcy razy. Piosenka trafiła także na antenę radia ESKA, ale po skargach słuchaczy rozgłośnia zdecydowała się zaprzestać promowania utworu.

Mam złą wiadomość. „Grube koleżanki” znikają z anteny radia ESKA ze względu na wyśmiewanie osób otyłych. Było bardzo dużo skarg na ten utwór i w związku z tym została podjęta decyzja o zdjęciu go z anteny – informuje artystka. –  Najpierw blokował mnie YouTube, teraz blokują mnie grubi ludzie w radiu, ale nie martwcie się, tutaj nas nie ocenzurują, więc czekam na wasze filmiki, jak słuchacie „Grubych koleżanek” – zachęca widzów na Instastory Guova.

Dla osób skarżących się na przekaz nowej piosenki Guova ma komunikat: – A wy, grube koleżanki, idźcie k***a spać, a nie na psy dzwonicie. Elo.

„Byłam gruba i dlatego nagrałam ten numer”

Guova opublikowała informację o zdjęciu „Grubych koleżanek” także na swoim fanpage’u. W komentarzu jedna z fanek zwróciła jej uwagę, pisząc: – Jest wiele osób, które są otyłe, bo są chore i niekoniecznie chcą słuchać „Grubych koleżanek”. Tobie jest łatwiej, bo nie masz z tym problemu. Co na to Guova? – Byłam gruba i dlatego nagrałam ten numer. Po dwóch miesiącach wyglądam jak pi***olona Taylor Swift w najlepszym czasie, więc naprawdę c’mon – odpisała raperka.

Poniżej prezentujemy teledysk do budzącego kontrowersje single. – Podczas kręcenia teledysku nie ucierpiała żadna gruba koleżanka – zapewniła raperka.

 

Polecane

Share This