Radiowa premiera singla Patricii Kazadi


2011.09.05

opublikował:

Radiowa premiera singla Patricii Kazadi

5 września, w stacjach radiowych usłyszymy już drugi singiel z płyty „Poland…Why Not”. Tym razem posłuchać będzie można niezwykłej Patricii Kazadi w szalonym utworze „Go Crazy”.

Klubowy numer „Go Crazy”, do którego teledysk Patricia nakręciła niedawno w samym centrum Hollywood, to kolejna porcja wyjątkowych rytmów w wykonaniu artystów projektu „Esotiq presents Poland…Why Not”. Dynamiczny i łatwo wpadający w ucho utwór będzie z pewnością jedną z ulubionych propozycji na jesiennych imprezach w klubach i w wielu domach. „Go Crazy” jest drugim singlem z płyty ‘Poland…Why Not’, a jednocześnie pierwszym w wykonaniu Patricii Kazadi. Pierwszego singla pt. „All The Wrong Places”, który śpiewa Natasza Urbańska, można słuchać w polskich radiostacjach od połowy sierpnia.

Premiera klipów do obydwu utworów już 8 września.

Esotiq presents Poland… Why Not? to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Sławek Uniatowski, czy młodziutka Julia Bogdańska; zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie „Poland…Why Not” pracowali między innymi Jim Beanz i Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii, Warszawie i Berlinie.

Premiera płyty planowana jest na jesień b.r.

Polecane

Share This