Rafał Brzozowski na żywo z „The Ride” – czy to wykonanie poprawi jego notowania?


2021.04.18

opublikował:

Rafał Brzozowski na żywo z „The Ride” – czy to wykonanie poprawi jego notowania?

fot. mat. pras.

Sara Egwu-James wyśpiewała sobie wczoraj zwycięstwo w czwartej edycji polskiego „The Voice Kids”. Obok występów finalistów Telewizja Polska przygotowała dla widzów dodatkową atrakcję – premierowe wykonanie live „The Ride”, piosenki, którą Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Od momentu premiery piosenka spotyka się z dość chłodnym przyjęciem zarówno w Polsce, jak i w Europie. Bukmacherzy nie dają mu żadnych szans na wygraną.

Rafał zapewnia, że jego piosenka ma potencjał i prosi, by nie skreślać go na starcie. – Proszę dać mi szansę zaprezentować się na żywo i wtedy ocenić. Piosenka ma moc, a ja dam z siebie maksa! Mam nadzieję, że przekonam cię jeszcze do niej – napisał w odpowiedzi na jeden z krytycznych komentarzy wokalista.

Sprawdź także: Wdowa po Krzysztofie Krawczyku apeluje do Mariana Lichtmana: „Błagam, odpuść”

Czy koncertowa premiera „The Ride” poprawiła jego notowania? Patrząc na oceny jego występu na YouTube niekoniecznie. Z racji na profil kanału The Voice Kids Poland pod publikowanymi tam nagraniami nie można zostawiać komentarzy, nadal aktywny jest za to system łapek w górę i w dół. Tych drugich Rafał ma więcej – 1,9 tys. do 1,3 tys. pozytywnych ocen.

Tegoroczny konkurs odbędzie się w Rotterdamie. W rozpisce znajdują się trzy wydarzenia – 18 i 20 maja odbędą się półfinały, finał zaplanowano na 22 maja.

Według najnowszych prognoz bukmacherów Rafał zajmie 11. miejsce w swoim półfinale. Niestety do finałowego konkursu awansują tylko najlepsze dziesiątki obu półfinałów. Stawkę uzupełniają zwycięzca poprzedniego konkursu oraz piątka stałych finalistów.

Polecane

Share This