Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w The Voice Of Poland? Wokalista komentuje


2021.05.03

opublikował:

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w The Voice Of Poland? Wokalista komentuje

fot. mat. pras.

W grudniu Telewizja Polska zakończyła emisję jedenastego sezonu „The Voice Of Poland”. Program wygrał podopieczny Michała Szpaka Krystian Ochman. Teraz media donoszą, że poprzednia edycja była dla Szpaka ostatnią. Przypomnijmy – skład jury talent show TVP zmienia się praktycznie co sezon. Jedenasta edycja była już czwartą, w której na jednym z trenersko-jurorskich foteli zasiadł autor „Color Of Your Life”. Obok niego stanowiska piastowali Tomson i Baron (mają za sobą już dziewięć edycji), Edyta Górniak (wróciła po kilkuletniej przerwie, jurorowała w czterech edycjach) oraz Urszula Dudziak (to był jej pierwszy sezon w VOP). Czy ten skład faktycznie nie wróci w kolejnym sezonie?

Party.pl donosi, że Telewizja Polska podziękowała Szpakowi za współpracę przez wzgląd na jego poglądy polityczne. Artysta nie ukrywa, że nie jest zwolennikiem partii rządzącej, której przedstawiciele sprawują pieczę nad TVP. Nieoficjalnie mówiło się, że na cenzurowanym miała być także Edyta Górniak, autorka kontrowersyjnych wypowiedzi na temat koronawirusa i pandemii. Finalnie ma się ona jednak pojawić w dwunastej edycji. Jak do medialnych doniesień ustosunkowuje się Telewizja Polska?

Skład jurorów formatu „The Voice…” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie – komentują w rozmowie z Plotek.pl przedstawiciele stacji.

Kto miałby zastąpić Szpaka w obsadzie programu? Pojawiły się plotki, że Michała zastąpi nie kto inny jak Rafał Brzozowski. Biorąc pod uwagę zażyłość zawodową piosenkarza z TVP wydaje się to wysoce prawdopodobne. Z informacji portalu jastrzabpost.pl wynika, że Rafał na ma szansę na posadę trenera show pod warunkiem, że uda mu się odnieść jakikolwiek sukces podczas konkursu Eurowizji.

Dziennikarze portalu zapytali Rafała, czy doniesienia prasowe na temat tego, że zastąpi Michała w kolejnym sezonie Voice Of Poland.

Na ten temat nic nie wiem, nie mogę się wypowiadać, bo teraz skupiam się na Eurowizji – powiedział Brzozowski.

Oczywiście, że lubię Voice’a. Prowadzę „The Voice Senior” i to jest fantastyczna przygoda. Znam dobrze ten program, natomiast teraz nie wiem w ogóle, o co chodzi, jestem skupiony na Eurowizji i tym się zajmuję – przyznał piosenkarz.

Polecane

Share This