Rafał Trzaskowski spotkał się z Matą


2022.05.27

opublikował:

Rafał Trzaskowski spotkał się z Matą

fot. Facebook.com / Rafał Trzaskowski

Spontaniczny koncert Maty na Wiśle skończył się kłopotami. Tłumy fanów zgromadzonych na popularnych Schodkach sprawiły, że raperowi zarzucono organizację nielegalnej imprezy masowej. Mata broni się, tłumacząc, że niczego nie organizował, a jedynie udostępnił swój utwór na Instagramie i słuchacze zinterpretowali to w konkretny sposób, niemniej na wszelki wypadek szykowanego na kolejny dzień na nadwiślańskiej plaży koncertu raper już nie dał. Artysta zwrócił się za to do Rafała Trzaskowskiego z prośbą o pomoc w umożliwieniu w organizacji imprezy.

Jak pogoda się poprawi i uda nam się dogadać z władzami to znowu pobawimy się wszyscy nad Wisłą. Rafał Trzaskowski, liczę na wsparcie tego projektu, ponieważ jest legendarny – napisał na Instagramie raper.

Prezydent Warszawy zareagował, zapraszając Matę na spotkanie, po którym napisał:

Sezon nad Wisłą już otwarty i szykuje się sporo letnich wydarzeń. Czekają plaże, bulwary, no i legendarne schodki. Dlatego dziś z Matą szukaliśmy złotego środka jak dobrą i spontaniczną zabawę połączyć z bezpieczeństwem.

Co panowie ustalili, tego na razie nie wiadomo. Wiemy za to, że Mata odwiedzi w najbliższych miesiącach 10 polskich miast. Oto rozpiska Mata Tour:

14.07 – Wrocław
23.07 – Kraków
30.07 – Kołobrzeg
7.08 – Gdańsk
3.09 – Lublin
10.09 – Rzeszów
16.09 – Toruń
22.09 – Białystok
1.10 – Łódź
7.10 – Poznań

Dokładne lokalizacje koncertów są póki co objęte tajemnicą.

Polecane

Share This