Rafalala sugeruje, że spotykała się też z Oyche Donizem. GSP triumfuje, a Doniz komentuje


2019.10.23

opublikował:

Rafalala sugeruje, że spotykała się też z Oyche Donizem. GSP triumfuje, a Doniz komentuje

fot. kadr z wideo

GSP i Oyche Doniz nadal mają ze sobą na pieńku. Przy okazji poprzedniego spotkania artystów w Katowicach w ruch poszły maczety. W efekcie Doniz spędził kilka dni w szpitalu, za co obiecał Mahatmie zemstę. Teraz to GSP przechodzi do ataku i to dzięki Rafalali, która kilka tygodni temu sprowadziła trzęsienie ziemi na Mobbyn i Belmondo.

Cała sytuacja zaczęła się od instagramowego posta Oyche. Raper opublikował na swoim profilu rysunek przedstawiający Młodego G w wannie Rafalali.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez O Y C H E D O N I Z (@_oyche_doniz_)

Oyche Doniz, tak lubisz komentować. A zapomniałeś o naszych starych rozmowach… – napisała na swoim snapchatowym profilu Rafalala, dołączając poniższy screen z rzekomej konwersacji z raperem.

Daruj sobie obłudę. Hipokryta. Manipulant. Szalbierz – dodała transseksualistka.

Wiele osób podważa prawdziwość screena opublikowanego przez Rafalalę, twierdząc, że to na pewno nie jest zapis prawdziwej rozmowy z Oyche Donizem. GSP to jednak nie przeszkadza. Raper opublikował na Instastory nagranie, w którym z triumfem w głosie mówi:

I widzicie, macie swojego Oyche Doniza. Mówiłem, że to k***sko? Mówiłem. Takiego uliczniaka zgrywał, takiego kozaka. Najpierw uciekał, teraz się okazuje, że lubił być pin***lem po twarzy bity. I macie.

Oyche Doniz na razie nie odpowiada GSP, za to ostro atakuje Rafalalę, deklarując, że zaprezentowane przez nią screeny to fejki.

Rafalalek, ty lepiej wyhamuj piętą bajerę, bo ci sprawę założę i będę tylko na tym wszystkim do przodu finansowo. Tak jak ostatnio na tym pseudo new Mobbyn. Słowo honoru. Jak nie wykażesz, że to jest z moich kont, to wszystko co tam dostajesz i co tam pokazujesz, to będziesz płacił do końca swoich cwelowskich dni dni, śmieciu – mówi w opublikowanym na Instagramie nagraniu.

Polecane

Share This