Rakkaman nowym rekrutem hip-hopu. Album już w sieci


2015.03.18

opublikował:

Rakkaman nowym rekrutem hip-hopu. Album już w sieci

Jako pierwszy w 2015 r. do grona tzw. rekrutów hip-hopu w MaxFlo dołącza Rakkaman. Wydarzenie to już w lutym zwiastował klip do utworu „Życia łan”. Singiel promuje album „Nic”, który przed weekendem w całości trafił do sieci. Można go odsłuchać bezpłatnie na kanale MaxFloRecTV.

Na „Nic” Rakkamana składa się 9 utworów. Zachęcam wszystkich do sprawdzenia tego krótkiego, ale treściwego albumu – mówi artysta. Starałem się pisać wszystko zgodnie z samym sobą. Skupiłem się głównie na odczuciach dotyczących własnych przeżyć oraz zjawisk i sytuacji, które wydarzyły się w moim otoczeniu. Dlatego też album „Nic” odbiega formą od moich poprzednich wyczynów. Jest na pewno nieco smutniejszy i mizantropijny – komentuje swoje wydawnictwo, mając nadzieję, że po jego przesłuchaniu odbiorcy będą utożsamiać się z jego cząstką.

Przypomnijmy, że MaxFloLab to inicjatywa promująca tych mniej znanych, głównie undergroundowych artystów, którzy wyróżniają się wśród reszty i zasługują na uznanie odbiorców. Na swojego faworyta można głosować za pomocą like`ów i komentarzy pod jego utworami na MaxFloRecTV, na poświęconej mu podstronie na MaxFlo.pl czy w komentarzach na Facebooku.

Do MaxFloLabu mogą zgłosić się nie tylko hip-hopowcy. – Pod adresem demo@maxflo.pl czekamy również na nagrania artystów z gatunku reggae, ragga, dancehall, wykonujących funk, soul, elektronikę, a nawet sięgających po cięższe brzmienia – mówi Joanna „Este” Michalik, koordynatorka akcji. Jednocześnie zapewnia, że wszystkie nagrania są sprawdzane.

Rakkaman dołączył oficjalnie do takich członków Laboratorium MaxFlo, jak: Szpilersi, Rybi, Neile, Minix, Flaszki i Szlugi, Kłyżu, Kot & Adam L, Bejf, Ceema, Triku & Graf, Kleszcz czy K2. Ostatni z nich w kwietniu ub. r. już pod szyldem MaxFloRec wydał debiutancki album „Anatomia”. Płytę promował m.in. wyświetlony na YouTubie blisko 29 mln razy

„1 moment”. Do legalnego debiutu szykuje się aktualnie. Jego nagrany wspólnie z DiNO krążek „Horrym jestem” ukaże się wiosną tego roku.

Polecane

Share This