Ralph Kamiński i Łąki Łan z wakacyjnymi występami w Parku Sowińskiego

W połowie czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego, szykuje się koncertowy weekend


2021.04.24

opublikował:

Ralph Kamiński i Łąki Łan z wakacyjnymi występami w Parku Sowińskiego

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W połowie czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego, szykuje się koncertowy weekend – wystąpi energiczny zespół Łąki Łan, oraz zjawiskowy Ralph Kamiński.

Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Premiera drugiej płyty Ralpha pt: „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno jego fanów jak i recenzentów muzycznych. Album był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph otrzymał nominację w kategorii Producent Muzyczny Roku. Z „Młodości” pochodzą single „Kosmiczne Energie”, „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” oraz „2009”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Natalia Szroeder i Ralph Kaminski łączą siły w pięknym singlu „Przypływy”

Ralph Kamiński – 19.06.21, Park Sowińskiego

Zespół Łąki Łan – w pierwszych latach istnienia grał improwizowany groove, wzorując się na dj-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno – psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury.

Łąki Łan – 18.06.2021, Park Sowińskiego

Bilety na koncerty dostępne są na www.followthestep.com jak również w bileteriach Going., Eventim Polska oraz salonach Empik.

Polecane

Share This