Ralph Kamiński z pełnym emocji utworem i teledyskiem


2021.10.12

opublikował:

Ralph Kamiński z pełnym emocji utworem i teledyskiem

Chwilę po ostatnim koncercie promującym album „Młodość”, Ralph Kaminski prezentuje teledysk do utworu „Tata”. Przejmującym klipem artysta zamyka kolejny rozdział swojej twórczości i jednocześnie zapowiada nowy. W minioną niedzielę artysta koncertem w warszawskim klubie Palladium pożegnał się z albumem „Młodość”, kończąc trasę, w trakcie której zagrał ponad 50 koncertów. Dziś, prezentując przejmujący klip do utworu „Tata”, Ralph stawia kropkę nad i. „Młodość” przeminęła, trzeba iść dalej.

Obraz wyreżyserował sam Ralph, a autorką zdjęć jest Weronika Bilska, znana m.in. z współtworzenia takich filmów jak „Bo we mnie jest seks”, „Córka trenera” czy „Kamper”. W klipie wystąpiła Lulla La Polaca, najstarsza polska drag queen.

Już w piątek ukaże się najnowsze wydawnictwo Ralpha, w którym sięgnął on po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam. Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl „KORA”, który Ralph zaprezentował na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Na krążku znajdziemy zarówno wielkie przeboje, jak choćby „Wyjątkowo zimny maj” czy „Po prostu bądź”, jak i piosenki mniej znane.

Polecane

Share This