Ralph Kaminski zapowiada drugą płytę! Znamy tytuł, okładkę oraz datę premiery


2019.10.29

opublikował:

Ralph Kaminski zapowiada drugą płytę! Znamy tytuł, okładkę oraz datę premiery

fot. Dawid Grzelak

Wszystko już jasne! Premiera mocno wyczekiwanej przez fanów i dziennikarzy drugiej płyty Ralpha Kaminskiego została zaplanowana na 22 listopada 2019 roku. Album będzie nosił tytuł „Młodość” i ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Od czasów swojego debiutu, czyli płyty „Morze”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą „Młodość” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowe „Kosmiczne energie” oraz „Wszystkiego najlepszego” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym artysta zapowiada nową i ekscytującą podróż w swoim życiu. Słuchając płyty „Młodość” możecie w niej uczestniczyć wspólnie z Ralphem.

W oficjalnym internetowym sklepie wytwórni MTJ ruszyła właśnie sprzedaż limitowanej wersji deluxe płyty „Młodość”, która potrwa do 14 listopada 2019 roku. Wydawnictwo można zamawiać pod tym adresem.

Limitowana wersja deluxe płyty „Młodość” zawiera alternatywną do wersji podstawowej poligrafię, ekskluzywny plakat, niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcia artysty oraz bonusowy utwór pt. „Pożegnanie z morzem”. Piosenka, którą fani Ralpha pokochali na koncertach, jest i będzie dostępna jedynie na tym wydawnictwie.

Autorem poligrafii do wersji podstawowej płyty oraz wersji deluxe jest Dawid Grzelak.

Polecane

Share This