Rap dla dzieciaków, czyli Christmas Rappin` 3


2009.12.17

opublikował:

Rap dla dzieciaków, czyli Christmas Rappin` 3

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do udziału w imprezie charytatywnej „Christmas Rappin` – Rap dla dzieciaków 3”, która odbędzie się 19 grudnia 2009, czyli tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w warszawskim klubie Harlem.

To już trzecia edycja akcji charytatywnej, mająca na celu promowanie wzajemnej pomocy w duchu Hip-Hopowym. Występy znanych artystów, świetna muzyka i dobra atmosfera. Każdy, kto wybiera się na tę imprezę powinien zaopatrzyć się w podarek dla dzieciaków. Zysk z imprezy, podarunki od sponsorów oraz inne zebrane dary zostaną przeznaczone na Państwowy Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Warszawie.

Zagrają:

Numer Raz & Prapshot

Fundacja #1

Siódmy

Szybki Szmal

CNE & WSZ

Dezinte & Capish

Serio Crew

Nyxon

Malik & KaCeZet & MadMajk & Pan Borman

WuWunio

Prowadzenie: Proceente

Beatbox: Pejot

Taniec: SonicDance

Dj`s: Abdool/Tuniziano/Frodo/Mini/DFC

„Święta Bożego Narodzenia to najlepszy moment, by zrobić coś dobrego dla innych. My postanowiliśmy pomóc dzieciakom z domu dziecka. Przecież nie trzeba zbyt wiele, by uczynić Ich Święta tak samo przyjemne. Wystarczy dobry pomysł i odważna realizacja. Udało nam się już dwukrotnie zrobić taką imprezę, więc i tym razem będzie fajnie” – komentują pomysłodawcy imprezy.

„Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, z przyczyn rodzinnych nie zagra Fu, ale jak zapewnia będzie z nami sercem i duszą. Ponadto zmiana na miejscu prowadzącego imprezę. Christmas Rappin zamiast Rufina, poprowadzi Proceente” – dodają organizatorzy.

Christmas Rappin’ – Rap dla dzieciaków [19.12.2009 rok, godzina 21:00 ] – Klub Harlem, ul. Kolejowa 8/10.

Wstęp: 15 PLN, a tylko 10 PLN dla osób, które przyniosą nową zabawkę w darze dla domu dziecka. Impreza dla osób od 17 lat. (Warunek przyniesienie podpisanego oświadczenia dostępnego na stronie: http://www.highschoolparty.pl.tl/)

Partnerzy: Spoko Dzieciak, Korponaracja, Wielkie Joł, 8333, Open.fm, CGM.pl, Planero.pl, PLNY Textylia, Holahola.pl, Klub Harlem, 4fun.tv, Beatboxbattle.pl, VTG Service, Hip-Hop.pl

Polecane

Share This