Raper aresztowany za hejt po śmierci prezydenta Adamowicza na wolności


2019.04.13

opublikował:

Raper aresztowany za hejt po śmierci prezydenta Adamowicza na wolności

Przypomnijmy, że śląski raper Deder został zatrzymany pod zarzutem szerzenia nienawiści w Internecie. Po śmierci prezydenta Gdańska 34-letni Kamil N. opublikował na Facebooku komentarz o treści (pisownia oryginalna): – Po waszemu Auf Wiedersehen Panie Prezydencie Adamowicz nikt nie powinien płakać za wami po.zdro. Polska bez Platformy i k*** niemieckich. Donald only you ty cwel…Jebany… brawo dla Pana. szkoda tylko że teraz stracisz wolność a nie powinieneś za ch… kara czeka każdego śmiecia który sprzedaje swój kraj lub miasto wiec spoczywaj w pokoju cioto.

Deder opuścił już areszt i na swoim kanale YouTube opublikował utwór „I co mam powiedzieć”. Materiał opatrzony jest następującym komentarzem:

„!DEDER! wraca po krótkiej odsiadce z numerem „I co mam powiedzieć” który odnosi się do ostatnich wydarzeń. Raper po odbytej resocjalizacji żałuje swojego niefortunnego komentarza ale też podkreśla, że każdy z nas może paść ofiarą polskiego aparatu państwowego który dla wzbudzenia emocji u wyborców szuka taniej sensacji! Sprawdźcie i czekajcie na więcej! Patola Trap jest już na rejonie!”

Dla osób zaciekawionych twórczością Dedera, poniżej pozostawiamy jego najnowsze dzieło.

Tagi


Polecane

Share This