Raper i producent autorem identyfikacji muzycznej reprezentacji Polski


2022.11.22

opublikował:

Raper i producent autorem identyfikacji muzycznej reprezentacji Polski

fot. kadr z wideo

Reprezentacja Polski zainaugurowała dziś zmagania w katarskim mundialu, remisując z Meksykiem 0:0. Czy to dobry wynik? Tak i nie – na pewno mieliśmy w tym meczu swoje szanse, jak choćby niewykorzystany przez Roberta Lewandowskiego rzut karny w drugiej połowie. Przed nami jeszcze spotkania z Arabią Saudyjską, która sensacyjnie pokonała dziś Argentynę oraz właśnie z dowodzonymi przez Lionela Messiego Albicelestes. Trzymamy kciuki za reprezentację Polski, by awansowała do kolejnej fazy turnieju.

Przed meczem z Meksykiem PZPN poinformował, że w związku z turniejem w Katarze przygotowano nową oprawę muzyczną dla reprezentacji. Jej autorem jest jeden z gigantów polskiej sceny rapowej – O.S.T.R. Muzykę artysty możemy usłyszeć m.in. w tworzonych przez PZPN treściach podczas Mistrzostw Świata w Katarze, w tym najpopularniejszych w Polsce vlogach – codziennych kulisach z obozu Biało-Czerwonych.

To kolejny element budowania silnego brandu reprezentacji Polski. Najbardziej rozpoznawalny zespół sportowy w naszym kraju, cieszący się ogromną popularnością, zasługuje na godną otoczkę, którą krok po kroku tworzymy. Kolaboracja PZPN z tak uznanym artystą, jakim jest O.S.T.R. jest dla nas ogromnym zaszczytem. Jesteśmy przekonani, że nowa identyfikacja muzyczna w naszych materiałach przypadnie odbiorcom do gustu – mówi Grzegorz Stańczuk, dyrektor Marketingu i Sponsoringu PZPN.

O.S.T.R. komentuje: – Kocham futbol, to moja pasja, chociaż Bozia nie dała mi takiego talentu, żebym został piłkarzem. Od dziecka słyszałem: „Ostry. Ty to idź na bramkę!”. Jak każdy kibic identyfikuję się z naszą reprezentacją, przeżywając jej zwycięstwa i porażki. Trudno nie zauważyć, że piłka to coś więcej niż sport. Jak kiedyś ktoś powiedział, futbol to najważniejsza z tych niby nieważnych rzeczy. Radość, euforia, rozczarowanie czy łzy, ale przede wszystkim poczucie jedności. Jest mi niezmiernie miło, że mogę w tym uczestniczyć dorzucając swoją małą, muzyczną cegiełkę. Mam nadzieję, że na mistrzostwach Biało-Czerwoni dostarczą nam dużo radości!

Polecane

Share This