Raper z Asfalt Records wystąpi na festiwalu w Opolu

W pierwszej części koncertu raper weźmie na warsztat klasykę polskiego bigbitu


2019.06.12

opublikował:

Raper z Asfalt Records wystąpi na festiwalu w Opolu

Otsochodzi, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia, dołącza do artystów, którzy 17 czerwca zagrają na Scenie alternatywnej TVP Kultura podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

„Wymyka się klasyfikacjom. Z jednej strony – ulubieniec krytyków muzycznych, z drugiej – fenomen mediów społecznościowych. Nagrywały z nim zarówno legendy polskiego rapu pokroju Włodiego, O.S.T.R. i Pezeta, jak również gwiazdy młodego pokolenia, np. Taco Hemingway. Otsochodzi, czyli Miłosz Stępień (rocznik 1996), jeden z najbardziej charakterystycznych młodych raperów wystąpi na Scenie alternatywnej TVP Kultura podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jego twórczość wyróżniają nieustanne zabawy nowymi brzmieniami oraz teksty pełne bystrych spostrzeżeń o stylu życia swojego pokolenia i refleksji o przyszłości. Występ Otsochodzi wzbogaci celowo zróżnicowany stylistycznie repertuar opolskiego koncertu TVP Kultura o miejski, hip-hopowy klimat i młodzieńczą energię” – czytamy w komunikacie TVP.

Podobnie jak inni artyści, którzy wystąpią podczas ostatniego dnia opolskiego festiwalu – The Dumplings, Rebeka, Barbara Wrońska, Miuosh i Lao Che – Otsochodzi w pierwszej części koncertu weźmie na warsztat klasykę polskiego bigbitu, a w drugiej zaprezentuje się we własnym repertuarze. Wydarzenie zwieńczy występ Tomka Lipińskiego, który w tym roku świętuje 40-lecie pracy artystycznej.

Polecane