Raperzy zachwyceni nowym, osobistym utworem KęKę. “Top singli tego roku”

“Smutek” krąży po Facebookach polskich hip-hopowców jak mało co. Wczoraj


2016.06.11

opublikował:

Raperzy zachwyceni nowym, osobistym utworem KęKę. “Top singli tego roku”

“Smutek” krąży po Facebookach polskich hip-hopowców jak mało co.

Wczoraj do sieci trafił “Smutek”, drugi singiel z nadchodzącego albumu KęKę – “Trzecie Rzeczy”. Radomski raper przyznał, że jak rzadko kiedy stresował się premierą swojego utworu. To najbardziej osobiste nagranie w jego karierze, jak sam przyznaje. I dodaje: “Nigdy tak wiele sprzecznych emocji nie towarzyszyło mi przy żadnym z moich numerów”.

Nagranie momentalnie obiegło Facebookowe tablice hip-hopowców. “A Ty, co byś zrobił, Gościu?”, pytał Kuba Knap i dodawał: “W punkt, Kękuniu”. “Nie trzeba nic dodawać. Inni mówią wszystko i robią to dobrze”, wtórował mu Pezet.

Charakterystyczny dla siebie, emocjonalny wpis zamieścił Tau. “Jak wyleczyć ranę w serduchu kiedy ma się takie historie jak ta?”, pytał kielecki raper. “Też je miałem. Ludzie całymi latami wychodzą z uzależnienia od np. alkoholu. A wokół uzależnionych cierpi dziesiątki innych osób. A wszystko zaczyna się od jednego przesadzonego melanżu, usłyszanego wzorca ulubionego rapera lub po prostu … Taty. (…) Po ludzku nie da się wymazać takich RAN W SERCU. (…) Zacząłem od szczerej spowiedzi czyli pojednania się z Bogiem …i w sercu pojawia się POKÓJ. (…) Zatem … pokój Tobie Piotruś”.

Nagranie trafiło także na ściany JWP, Palucha i Borixona. “Bardzo mocny singiel”, napisała z kolei specjalizująca się w polskiej muzyce “Gazeta Magnetofonowa”.

 

Polecane