Rapowy gigant w nowym jurorem „The Voice”

To jedna z dwóch nowych twarzy w nadchodzącej edycji.


2024.05.14

opublikował:

Rapowy gigant w nowym jurorem „The Voice”

fot. mat. pras.

Tradycją telewizyjnych talent shows jest to, że od czasu do czasu zmienia się ich obsada jurorska. Czasami to sami jurorzy rezygnują, bo są zmęczeni formatem, częściej jednak to producenci odświeżając formułę programu, decydują się „przewietrzyć” skład sędziowski.

Amerykański „The Voice” jest obecny na antenie stacji NBC od 2011 r. W tym czasie wyemitowano 606 odcinków, które ułożyły się w 25 edycji. Na fotelach jurorskich zasiadali już Shakira, Ariana Grande, Alicia Keys, Pharrell Williams, Adam Levine, Miley Cyrus, Chance the Rapper, Niall Horan, Christina Aguilera czy Gwen Stefani, która wiązała się z formatem kilkukrotnie, sędziując dotychczas siedem edycji.

SPRAWDŹ TAKŻE: Michael Buble zawiesza karierę muzyczną. „Istnieje również inny Michael i wkrótce go poznacie”

Wiemy już, że wokalistka No Doubt powróci na swoje stanowisko także w nadchodzącej, 26. edycji. Jurorką pozostanie także Reba McEntire, dla której będzie to trzeci sezon w „The Voice”. W programie pojawi się także dwójka nowych gości i to takich, którzy wróżą sporo atrakcji.

Trzecim trenerem/jurorem amerykańskiej edycji został Michael Buble, który zadeklarował pod koniec ubiegłego roku, że zawiesza karierę muzyczną. Stawkę uzupełnia ikona West Coastu – Snoop Dogg, który z pewnością wprowadzi do tego formatu sporo kolorytu.

Emisję 26. sezonu „The Voice” zaplanowano na jesień.

Polecane

Share This