Reaktywacja Beach Boys? „Raczej nie”


2013.02.13

opublikował:

Reaktywacja Beach Boys? „Raczej nie”

Przypomnijmy, że w 2012 roku muzycy The Beach Boys obchodzili 50-lecie swojej działalności. Z tej okazji zespół wyruszył w okolicznościową trasę i wydał nowy album „That`s Why God Made The Radio”. Wygląda jednak na to, że ubiegłoroczne wydarzenia nie znajdą kontynuacji w najbliższych miesiącach.

Brian Wilson, jeden z członków The Beach Boys, zapytany na gali Grammy Awards o powrót kapeli, odpowiedział: – Nie, nie sądzę. Wątpię w to.

W październiku sytuacja wewnątrz The Beach Boys zrobiła się nerwowa po tym, jak Mike Love postanowił kontynuować koncerty zespołu bez pozostałych członków.

„To nie jest tak, że wyrzucam Briana Wilsona z The Beach Boys”, pisał w liście otwartym opublikowanym przez „LA Times”. „Nie mogę tego zrobić, nie jestem jego pracodawcą. Poza tym, kocham go”.

Wilson odpowiedział na łamach tej samej gazety. Choć docenił ciepłe słowa, jakie skierował w jego stronę Love, zaznaczył: „Wciąż się zastanawiam, dlaczego [Mike Love] nie chce kontynuować tej wspaniałej podróży, w której wszyscy jesteśmy. Uważamy, że należy dalej działać, jesteśmy to winni muzyce”.

Polecane

Share This