Record Store Day Warsaw w najbliższy weekend


2019.04.08

opublikował:

Record Store Day Warsaw w najbliższy weekend

W sobotę o godzinie 12:00 na antresoli w Hali Gwardii w Warszawie rozpoczną się targi muzyczne, na których będzie można wybierać spośród szerokiej oferty wystawców z całej Polski – sklepów płytowych, wytwórni muzycznych i niezależnych wystawców. Pojawią się między innymi: Antena Krzyku Antykwariat Tamka, Black Market, Downtempo City Funk, Gusstaff Records, Grubanuta.pl, Jazzbluesfusion Vinyl Shop, Muzyka Miasta, Plays.pl, Płyty Gramofonowe plytygramofonowe.pl, Requiem Records, Sklep Muzyczny HIT – Płyty Winylowe / CD / DVD / Bluray, Święty Spokój, trzaski.pl, Winylownia i Winyl Market.

Na imprezie jak co roku nie zabraknie setów dj-skich granych wyłącznie z winyli, które zaserwują znani DJ-e, przedstawiciele labeli oraz sklepów muzycznych.

Targi będą trwały w sobotę i niedziele w godzinach 12:00 – 18:00, wstęp jest bezpłatny.

Po udanych zakupach w sobotę 13 kwietnia zapraszamy na wieczorne Record Store Day Warsaw Party do klubu DZiK, gdzie od godziny 22:00 porwą do tańca Holiday 80 oraz RiskY & Dook.

Holiday 80, czyli warszawski duet, który o disco wie niemal wszystko… miód dla uszu wielbicieli starych polskich piosenek, disco i wszystkiego, co pomiędzy. Dość wspomnieć, że utwory Holiday 80 usłyszeć można w setach takich artystów jak Nightmares On Wax, Pete Herbert, JKriv, Aeroplane, Sleazy McQueen, The Scumfrog, Sheridan, Ursula 1000, a także na imprezach granych przez czołowych przedstawicieli polskiej sceny elektronicznej.


Holiday 80 na koncie ma dwie winylowe EP-ki wydane przez amerykańską oficynę The Whiskey Disco„Hotel Victoria” i „Mokotuff”, które zawierają edity polskich nagrań Kombi, Krystyny Prońko, Krzysztofa Krawczyka, Skaldów, Ewy Bem czy Haliny Frąckowiak. 


RiskY & Dook
to znani kolekcjonerzy płyt winylowych i diggerzy i Dj-e, którzy na początku 2011 roku połączyli swoje siły by na rodzimych parkietach promować klubowe brzmienia z lat 70’ i 80’. Disco, boogie, house i electro to główne style w jakich doskonale się odnajdują, ale w ich setach można usłyszeć również funk, soul oraz jazz.

Record Store Day Warsaw Party
Klub DZIK, ul. Belwederska 44A
Start: 22:00
Wstęp: 20 zł.

Polecane

Share This