Red Bull Tour Bus: gdzie zagra Pezet?


2013.06.01

opublikował:

Red Bull Tour Bus: gdzie zagra Pezet?

Red Bull Tour Bus powraca na polskie drogi! W specjalnym głosowaniu internauci wyłonili 8 miast, do których przyjedzie muzyczny autobus z projektem Pezet Ω Tour na pokładzie.

Mobilna scena koncertowa odwiedzi w czerwcu Białystok, Częstochowę, Gdańsk, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań i Wrocław.

{reklama-hh}

Już piąty rok z rzędu unikalny projekt koncertowy będzie przemierzać kraj i dostarczać fanom największej dawki muzycznej energii. W wytypowanych przez internautów miastach zagra Pezet – jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych polskich raperów. Autorowi takich hitów, jak „Seniorita”, czy „Szósty Zmysł” towarzyszyć będą m.in.: Auer z kolektywu The Lordz Team i DJ Panda. Razem zagrają materiał z pierwszych płyt Pezeta: Muzyki Klasycznej, Muzyki Poważnej i Muzyki Rozrywkowej.

KONCERTY W RAMACH RED BULL TOUR BUS PEZET Ω TOUR:

3 czerwca – Lublin, Park Akademicki

6 czerwca – Białystok, Węglowa

7 czerwca – Olsztyn, Rynek Staromiejski

10 czerwca – Poznań, Plac Mickiewicza

13 czerwca – Gdańsk, Kampus Politechniki Gdańskiej

18 czerwca – Częstochowa, Plac Biegańskiego

20 czerwca – Łódź, OFF Piotrkowska

23 czerwca – Wrocław, Wake Park

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00. Wstęp jest bezpłatny.

W poprzednich latach Red Bull Tour Bus pojawił się w kilkudziesięciu miejscach w kraju, prezentując co roku świeżą dawkę młodych zespołów. U boku utalentowanych debiutantów wystąpili tacy artyści jak: Monika Brodka, Pogodno, Vavamuffin, Muchy czy Tymon & The Transsistors. Muzyczny autobus pojawiał się na juwenaliach, festiwalach, tworzył Małą Scenę w Jarocinie. Przy dźwiękach z jego dachu bawiły się tysiące ludzi. Nie inaczej będzie tym razem.

Polecane

Share This