Red Bull Tour Bus jedną ze scen Enea Spring Break


2016.03.05

opublikował:

Red Bull Tour Bus jedną ze scen Enea Spring Break

W dniach od 21 do 23 kwietnia w kilkunastu miejscach Poznania odbędzie się Enea Spring Break Showcase Festival & Conference. W ramach wydarzenia do Poznania przyjedzie autobus koncertowy Red Bulla czyli Red Bull Tour Bus. Wystąpi na nim sześć zespołów podczas dwóch z trzech festiwalowych dni (piątek oraz sobota).

Red Bull Tour Bus to wyjątkowy pojazd – mobilny autobus koncertowy ze sceną na dachu. Przez ostatnie 8 lat pojawił się w kilkudziesięciu miejscach kraju, prezentując świeżą dawkę młodych zespołów. U boku utalentowanych debiutantów wystąpili również tacy artyści jak Brodka, Pezet, Kamp!, Rasmentalism, Pogodno, Natalia Nykiel, Jamal i wielu innych. Red Bull Tour Bus był na juwenaliach, festiwalach, tworzył Małą Scenę w Jarocinie. Przy muzyce z dachu autobusu bawiły się tysiące ludzie – nie inaczej będzie podczas Enea Spring Break.

Tym razem Red Bull Tour Bus zlokalizowany będzie na Dziedzińcu Różanym Centrum Kultury Zamek. Będzie to – poza Placem Wolności – druga plenerowa scena Enea Spring Break.

Artyści którzy zagrają na muzycznym autobusie 22 i 23 kwietnia to:

Marika

Lilly Hates Roses

Young Stadium Club

drewnofromlas

Bibobit

Extra

Polecane

Share This