Red do Palucha: „Milczenie jest złotem. Nie bądź pogodynką mordo”


2019.07.28

opublikował:

Red do Palucha: „Milczenie jest złotem. Nie bądź pogodynką mordo”

foto: P. Tarasewicz

W wywiadzie dla Newonce Paluch stwierdził, że:

„Ci sami ludzie, którzy ratowali nasz rynek, teraz chcą go zgrabnie psuć poprzez wydawanie rapujących Youtuberów, celebrytów. Biorą się za to, bo rap jest obecnie modny. Znikną, jak skończy się trend. Raperzy byli bardzo anty, a teraz się godzą na takie akcje. Mnie to boli. Taki Red poszedł do popularnych mediów, gdy się od nas odwróciły, a teraz wraca na fali popularności gatunku. Gdzie on był, gdy hip-hop go potrzebował? Potrafi innym wypominać, ale niech lepiej spojrzy na swoją działalność„.

Do tablicy poczuł się wywołany Red, który od dawna zaczepiany jest przez Palucha. Podczas koncertów raper z Poznania często zachęca publikę do skakania hasłem „Kto nie skacze, słucha Reda”. Dla fanów hip-hopu w Polsce nie jest tajemnicą, że slogan ten zawsze brzmiał „Kto nie skacze ten z policji”…

Dziś Red na swoim instastrory napisał do Palucha (pisownia oryginalna)

„@paluchofficial poszedłem do popularnych mediów w 2000 roku do MTV, gdzie pokazywałem teledyski Edo.g / Gravedigazz czy inne i próbowałem „kształcić” Polskich odbiorców. Od paru lat a z tego co wiem nie poznaliśmy się na żywo robisz mi sam reklamę o skakaniu itd, itp. Jesteś dorosły chłop a pokazujesz że chyba nie do końca. PS Spotkamy się kiedyś gdzieś, mam nadzieję ze pogadamy w 4 oczy. Wiec niestety ale kolego mylisz się bo byłem w topowych mediach kiedy twoja wspaniała osoba jeszcze nie była na tej scenie. Milczenie jest złotem. Nie bądź pogodynką mordo”.

Miejmy nadzieję, że panowie wkrótce się poznają i polubią bardziej niż do tej pory.

Polecane

Share This