Red Lips z nową płytą w Stodole


2019.11.26

opublikował:

Red Lips z nową płytą w Stodole

fot. mat. pras.

W pierwszej połowie listopada do sklepów trafiła nowa płyta Red Lips zatytułowana „Ja wam zatańczę”. Już 6 lutego grupa zaprezentuje nowy materiał na koncercie w warszawskiej Stodole. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

Trzeci studyjny album Red Lips niesie zupełnie nową jakość – zarówno dla zespołu jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych – to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej.

Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu – komentują Ruda i Lazer.

Polecane

Share This