Red o Wujku Samo Zło: „WSZ wysyła same złe wibracje. Leję na to”


2020.03.01

opublikował:

Red o Wujku Samo Zło: „WSZ wysyła same złe wibracje. Leję na to”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Podczas ostatniego live na swoich social mediach, Wujek Samo Zło powiedział, że chętnie zajmie się Jędkerem, a przy okazji może też zająć się Redem. Chodzi oczywiście o walki podczas FAME MMA. Przypomnijmy, że kilka dni temu Jędker zaproponował Wujkowi Sao Zło, żeby ich konflikt rozstrzygnięty został podczas walki w klatce. W zeszłym tygodniu Jędker pojwił się w studiu CGM.PL i był gościem Reda w jego podcaście Czerwona Karta. Podcas nagrania Red przyznał, że nie ma wątpliwości co do tego, że zasługi Jędkera dla kultury hip-hopowej są dużo większe niż Wujka. Ta wypowiedź prawdopodobnie nie spodobała się WSZ i podczas live’a wspomniał także o Redzie. O tę opinię zapytał Reda jeden z fanów.

– Dzisiaj na livie WSZ powiedzaił, że chętnie zajmie się Jędkerem i przy okazji Tobą, Twoja opinia na to?

–  Niech WSZ zajmie się sobą. Wujek Samo Zło wysyła same złe wibracje. Leje na to. Ja mam mega dużo spraw na głowie i rodzinę, którą kocham. On chyba ma tylko rower i za dużo czasu w życiu. Może Wujo się źle starzeje. Nie wiem, nie winikam, FUCK DAT SHIT – napisał Red.

Już w najbliższą niedzielę, Jędker będzie gościem Reda w Podcaście Czerwona Karta. Poniżej możecie obejrzeć fragment programu, w którym Jędker wyjaśnia REDOWI, że wyzwał Wujka na pojedynek, ponieważ jego wypowiedź z CGM Rap Podcastu trafiła do niego w kiepskim momencie. RED uważa, że Wujek Samo Zło nie jest odpowiednią osobą do ferowania wyroków, czy Jędker zasługuje na drugą szansę, czy też nie, proponuje mu także, by – jeśli federacja będzie tego chcieć – związał się z Fame MMA bez względu na to, czy przyjdzie mu walczyć z Wujkiem, czy z kimkolwiek innym.

Wkrótce na CGM.pl będziecie mogli zobaczyć całą Czerwoną Kartkę z udziałem Jędkera. Póki co zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego fragmentu podcastu.

Polecane

Share This