RED zaprasza Palucha do Czerwonej Kartki. Wiemy, co na to szef BOR


2019.08.18

opublikował:

RED zaprasza Palucha do Czerwonej Kartki. Wiemy, co na to szef BOR

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

RED chce wyjaśnić nieporozumienia między nim i Paluchem.

Od siedmiu lat gada o mnie, wrzuca fotki, skacze na koncertach, a ja nic nie mówię. Grzecznie mu odpisałem, a wy dalej piszecie i piszecie. Spotkam go, porozmawiam z nim, bo jestem mężczyzną i mam swoje słowo, mam swoją dumę i mam swoje cojones. Biuro Ochrony Rapu? Ja byłem w tym pi****olonym rapie, kiedy on na jedzenie mówił “papu” – mówił niedawno RED, odpowiadając na wypowiedź Palucha w wywiadzie dla Newonce Paper. Szef BOR zarzucał w nim REDOWI, że ten odwrócił się od promowania rapu w momencie, w którym gatunek tego potrzebował. – Gdzie on był, gdy hip-hop go potrzebował? Potrafi innym wypominać, ale niech lepiej spojrzy na swoją działalność – stwierdził Paluch.

RED i Paluch nie znają się, nigdy nie spotkali się osobiście. Między nimi jest jednak napięcie, którego źródła gospodarz Czerwonej Kartki nie rozumie, dlatego postanowił zaprosić szefa BOR do swojego podcastu.

Siema Łukasz, zapraszam cię serdecznie do Czerwonej Kartki, gdzie mi i widzom wyjaśnisz, o co ci chodzi. Chętnie porozmawiam z tobą rzetelnie na ten temat. Możemy też ogólnie o rapie pogadać, jak i o narkotykach – zaproponował RED.

Wygląda na to, że Paluch nie jest zainteresowany wizytą w Czerwonej Kartce. Kiedy Lil Konon zapytał go dziś na Instagramie o ewentualną wizytę w podcaście, poznański raper dał do zrozumienia, że nie odwiedzi REDA, pisząc: – Ty też szukasz darmowej promki?

Polecane

Share This