Red zawalczy na Fame MMA? Szykuje się hiphopowy pojedynek


2021.05.01

opublikował:

Red zawalczy na Fame MMA? Szykuje się hiphopowy pojedynek

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przed nami dziesiąta gala Fame MMA. Wydarzenie zaplanowano 15 maja. Walką wieczoru ma być starcie Don Kasjo vs Norman Parke, w programie znalazła się także m.in. kolejna walka Araba. Raper, który w marcu pokonał Kizo, tym razem zmierzy się z Łukaszem Lupą.

W sieci od czasu do czasu pojawiają się mniej lub bardziej wiarygodne doniesienia dotyczące kolejnych gal. Wiemy już, że jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w listopadzie Popek będzie walczył z Piotrem Piechowiakiem, teraz pojawiają się wiadomości dotyczące udziału w gali innego artysty.

Red deklarował swego czasu w podcaście Czerwona Kartka, że gdyby przygotowywał się przez pół roku, byłby w stanie pokonać Popka. Kto wie – być może kiedyś dojdzie do takiego starcia, póki co jednak szykuje się walka autora „Al-Hub” z innym reprezentantem Fame’u – L Pro. Obaj panowie od wielu miesięcy prowadzą kampanię medialną, mającą zachęcić szefostwo federacji do zorganizowania pojedynku. Zaczęło się od tego, że Red wyśmiał twórczość L Pro i od tego czasu regularnie obserwujemy wymianę uprzejmości pomiędzy panami.

Sprawdź także: Brat nastolatka uderzonego przez Sobotę nagrał na niego diss

Póki co żaden z zainteresowanych nie potwierdza, że walka się odbędzie, niemniej Red opublikował na swoim instagramowym profilu wpis, jednoznacznie sugerujący, że federacja kontaktowała się z nim w sprawie pojedynku.

– Kiedy dowiadujesz się, że Krzysztof Rozpara ma zadzwonić i zaproponować ci walkę z karakanem L Pro – pisze Red, publikując zdjęcie, na którym się uśmiecha.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KXNG RED (@red_balkanboy)

Polecane

Share This