Reedycja albumu Patrycji Markowskiej


2011.11.25

opublikował:

Reedycja albumu Patrycji Markowskiej

To piąty album w dyskografii Patrycji Markowskiej. Sama wokalistka tak go zapowiada: „wydaję mi się, że ten album jest bardziej dojrzały, bardzo osobisty, najlepszy do tej pory”

Płyta, która pojawiła się wcześniej w 2 edycjach: CD standard oraz CD DVD pokryła się już platyną. Single promujące album („Księżycowy”; „Hallo Hallo”; „Ostatni”) długo gościły na szczytach list przebojów!

Teraz czas na reedycję z 4 nowymi utworami! Na płycie między innymi hit „Tylko mnie nie strasz” w 2 wersjach (Radio Edit i specjalnym remixie dla fanów).

Tak o reedycji swojej ostatniej płyty mówi Patrycja: „Spełniło się moje marzenie. Piosenka „W hotelowych korytarzach” doczekała się klipu. I to jakiego!!!:) Chciałam podkreślić klimat piosenki obrazkiem filmowym, tajemniczym, innym. Chyba się udało… Pojawiała się też propozycja zaśpiewania nowej piosenki. Usłyszałam ją i pomyślałam, że to powiew nowej jakości. Czegoś świeżego. Zaczęliśmy się z chłopakami z zespołu nią bawić i też powstał energetyczny – rockowy remix. Mówię oczywiście o kawałku „tylko mnie nie strasz”.

Stało się jeszcze coś ważnego. Czekałam na ten moment od zawsze. Całkowicie, po krańce nerwów oddałam się piosence. Zaśpiewałam ją na żywo z najlepszym wokalistą świata – Grzegorzem J Takie chwile uniesienia to coś wyjątkowego. Boski numer. To piosenka „Trzeba żyć”.

Potem daliśmy czadu w „Opanuj się”. Dołączyliśmy na Skrzydłach, żeby zagrzać „naszych” na EURO i powstała reedycja. Mam nadzieję, że Was nie zawiedzie. Do zobaczenia na koncertach”

Reedycję promuje singiel „Tylko mnie nie strasz”

Tracklista CD:

1. HALLO, HALLO

2. LEW STORY

3. KSIĘŻYCOWY

4. STOISZ U DRZWI

5. FORFIFI

6. OSTATNI

7. CZARNO-BIAŁY FILM

8. UWOLNIENI

9. W KAMIENNEJ  DŻUNGLI  BLUES

10. W HOTELOWYCH  KORYTARZACH

Bonus tracks:

11. Tylko mnie nie strasz (radio edit)

12. Tylko mnie nie strasz  (remix)

13. Chodź pomaluj mój świat

14. Moja kolęda

15. Opanuj się  – (LIVE)

16. Trzeba żyć (duet z Grzegorzem Markowskim – LIVE)

17. Na skrzydłach

18. Modlitwa

Polecane

Share This