Reedycje płyt DIO nieco później niż zapowiadano


2020.02.01

opublikował:

Reedycje płyt DIO nieco później niż zapowiadano

fot. mat. pras.

„Angry Machines”, „Magica”, „Killing the Dragon” i „Master of the Moon” – cztery albumy DIO wydane w latach 1996-2004 doczekają się w tym roku reedycji. Poszerzone o bonusowe nagrania krążki miały trafić do sklepów już 21 lutego, ale finalnie będziemy musieli zaczekać na nie do 20 marca. BMG rekompensuje to publikacja kolejnych bonusowych nagrań. Klikając na jeden z poniższych tytułów będziecie mogli odtworzyć go w wybranym przez siebie serwisie streamingowym.

„Rainbow In The Dark” (Live On The Master Of The Moon Tour)
„Stand Up And Shout” (Live On The Killing The Dragon Tour)
„Hunter Of The Heart” (Live On The Angry Machines Tour) 
„Fever Dreams” (Live On The Magica Tour)

BMG wznawia ostatnie płyty DIO, by uczcić dziesiątą rocznicę śmierci lidera grupy Ronniego Jamesa Dio. Wszystkie płyty mają nowy mastering, wykonany przez wieloletniego współpracownika DIO – Wyna Davisa. Wydania deluxe CD mają bogatą książeczkę i zawierają dodatkowe płyty bonusowe z wyborem rzadko publikowanych lub nigdy nie wydanych utworów w wersji na żywo.

Wydania winylowe to 180-gramowe płyty w kolorze czarnym z oryginalną listą utworów są dostępne w limitowanej wersji, która zawiera dodatkową grafikę okładkową. Jako dodatek specjalny, album Magica zawiera 7’’ singiel “Electra” – jedyny ukończony utwór z nagrywanej, ale nie ukończonej przed śmiercią wokalisty, płyty „Magica 2”. Każda z płyt zawiera także zaktualizowaną grafikę okładkową autorstwa Marca Sasso, który był dyrektorem artystycznym w ostatnich latach działalności zespołu.

Polecane

Share This