Rekordowa sprzedaż biletów na Life Festival Oświęcim – nowa trybuna w sprzedaży


2016.02.21

opublikował:

Rekordowa sprzedaż biletów na Life Festival Oświęcim – nowa trybuna w sprzedaży

Bilety na wyjątkową, siódmą edycję LFO cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów – miejsca siedzące na bocznych trybunach wyprzedały się w rekordowym tempie. Organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom publiczności – na stadionie MOSiR, naprzeciwko sceny stanie dodatkowa trybuna. Bilety już w sprzedaży.

LFO 2016 to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć na żywo ponadczasowe przeboje takich legendarnych artystów, jak Elton John oraz Queen i Adam Lambert. Jeśli dodać do tego młodego, charyzmatycznego Johna Newmana oraz wyprzedających na pniu swoje koncerty rodzimych artystów: Perfect, Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, oświęcimski festiwal wyrasta na największe muzyczne wydarzenie tego lata w Polsce.

Nic więc dziwnego, że bilety na LFO wyprzedają się jak świeże bułeczki. W związku z nie słabnącym zainteresowaniem fanów, organizatorzy wprowadzają do sprzedaży dodatkową trybunę, umieszczoną vis a vis głównej sceny festiwalu. Miejsca siedzące w tym sektorze można już kupować w niezwykle atrakcyjnych cenach, zaczynających się od 228 zł.

Tegoroczna edycja LFO odbędzie się w dniach 16-19 czerwca 2016. Koncerty stadionowe po raz pierwszy w historii zaplanowano na cały weekend, światowe gwiazdy zagrają zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

Bilety do nabycia na lifefestival.pl oraz www.eventim.pl.

Polecane

Share This