Rekordzista Guinnessa w grze na pile w Must Be The Music (wideo)


2014.03.29

opublikował:

Rekordzista Guinnessa w grze na pile w Must Be The Music (wideo)

Tak oryginalnego muzyka w „Must Be The Music” jeszcze nie było! Już w najbliższą niedzielę na scenie talent-show Polsatu zobaczymy Tadeusza Białego – rekordzistę Guinnessa w grze na… pile!

Jest to instrument unikatowy. Nie każdy wie, że taki instrument w ogóle istnieje – mówi pan Tadeusz, który gry na pile nauczył się sam. Lata praktyki pozwoliły mu osiągnąć mistrzostwo w tej dziedzinie. W 2008 roku pan Tadeusz razem z 27 innymi „muzykami” (m.in. z Czech, Niemiec  i z Ukrainy) zagrał koncert „Od Mozarta do Beatlesów”, bijąc tym samym rekord Guinnessa w ilości wykonawców  grających równocześnie na pile. Oprócz gry tym oryginalnym instrumencie pan Tadeusz rzeźbi meble w stylu barokowym. Jego największym marzeniem jest wydanie własnej płyty oraz zagranie koncertu na pile z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Dodajmy że swoich sił w grze na pile próbował też juror Piotr Rogucki.

Jak brzmi piła? Zobaczcie nasze wideo, a już w niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie dowiecie się czy ta niecodzienna propozycja muzyczna zachwyciła jurorów „Tylko Muzyka. Must Be The Music”.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This