Remik z MyMusic oskarża Warnera i Oliwkę Brazil o kradzież


2023.03.25

opublikował:

Remik z MyMusic oskarża Warnera i Oliwkę Brazil o kradzież

fot. mat. pras.

Wokół wczorajszej premiery singla „Mam już dość” robi się gorąco. Niestety, nie z powodu jakości utworu, choć ten został raczej ciepło przyjęty przez słuchaczy. Powodem jest wypowiedź Remika Łupickiego, który oskarżył wytwórnię o kradzież.

Rzadko biorę udział w takich aferach, ale tutaj jest chyba za grube – zaczyna szef MyMusic. – Majors Warner, pan Krzysztof dzwonił do mnie z miesiąc temu, czy się zgodzę na wykorzystanie utworu „Pozwól żyć” Gosi Andrzejewicz w piosence Oliwki Brazil. Oprócz tego, że jestem wydawcą Gosi Andrzejewicz, to jestem gdzieś tam autorem tego utworu razem z Gosią. Absolutnie nie chcieliśmy, żeby cokolwiek było wykorzystywane. Tym bardziej, że mamy swoje plany na wskrzeszenie tego utworu. Co się stało? Zamienili końcówkę „kłamstw” na „łez” i puścili to wczoraj w obieg. Nieładnie Warner – dodaje.

Łupicki deklaruje, że sprawą zajmą się jego prawnicy, choć obawia się, żę nic to nie da. – Damy to do oceny prawników, ale było to zrobione bardzo umiejętnie, że od strony prawnej może za to nic nie grozić – za takie pożyczenie, inspirację. Nawet jeżeli nie uda nam się udowodnić typowej z***bki, bo rozmowę odbyłem przez telefon, ale mam też ślady w e-mailach. To właśnie pokazuje, jak majors działa. Jak im powiesz nie, to za wszelką cenę będą szukali jakiejś luki, żeby to zrobić. To jest ohydne, zrobię wszystko, żeby udowodnić, że nam to zapi****lili – dodaje – deklaruje szef MyMusic.

Posłuchajcie obu utworów.

Polecane

Share This